podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o. podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o. podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o. podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o. podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o. podlahové konvektory, konvektory, mřížky, podlahové vytápění, fan-coils,s.r.o.


Posuvné brány, ploty

Hliníkové posuvné brány, hliníkové ploty

hliníkové ploty

Hliníkové bezúdržbové ploty a posuvné brány. Různé provedení, různé barvy,

 ceny od 2200-2700 Kč/m2 !!!

Výroba, vývoj, montáž

Galerie hliníkových bran a plotů

Výroba hliníkových posuvných bran, hliníkové ploty  Různé provedení,  povrchově prášková barva RAL.

Popis plotu

Jedná se o variantu hliníkového plotu z naší nabídky pro montáž mezi zděné sloupky (systém ztraceného bednění, atd.) nebo Námi dodávané typové hliníkové sloupky. Díky řešení spojů jednotlivých komponentů pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu je tento plot naprosto bezúdržbový a trvanlivý. Hliníkový plot je vzhledem vhodný jak pro oplocení rodinných domů tak i průmyslových objektů. Předností tohoto plotu je rychlá montáž, nízká váha a velká odolnost proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé součásti plotu jsou dodávány v rozebraném stavu a ochranném obalu a montovány přímo na stavbě, takže je eliminováno poškození plotového dílce při přepravě.

hliníkové ploty

Pro snadnou montáž plotového dílce je nutné mít připravenou podezdívku a sloupky z plotových tvárnic. Naši montážní dělníci provedou navrtání sloupku a osazení nosných konzol na chemické kotvy, na které je upevněn hlavní nosný profil se sloupky.

posuvné brány

Dále je možné zaslat plotový dílec rozložený na jednotlivé části a návod s postupem montáže. Tento systém je tak jednoduchý a efektní zároveň, že montáž zvládne každý zručný člověk.

Veškeré hlavní komponenty plotového dílce jsou z certifikovaných hliníkových profilů tl. 2 mm lakovaných práškovou barvou v černém nebo antracitovém odstínu. Hlavní nosný profil (obr. 3) je z hliníkového U profilu 50x25 mm a slouží ke snadnému upevnění vodorovných okenicových profilů (viz.obr.2). Okenicové profily (obr. 2) jsou o rozměrech 112,6x17,7 mm a jejich délka je individuální dle požadavků investora. Osová vzdálenost jednotlivých plaňkových profilů je zpravidla 93 mm. Spojovací prostředky jsou z nerezu a případně opatřeny nástřikem v černé nebo antracitové barvě. Optimální šířka plotového pole je v rozmezí 1 800 – 2 200 mm, optimální výška 700 – 1800 mm, ale je možné provést jakékoliv řešení dle požadavků investora.

Popis hliníkových bran

Hliníkové brány jsou svařovány z hliníkových profilů a následně pak lakovány.

Výplň můžou být lamely, sklo, dřevo, děrovaný plech, výpalky. Vše na co si vzpomenete. Hliníková brána je osazena standardním pohonem dle volby zákazníka. Na trhu je mnoho pohonů za rúzné ceny. Naše společnost používá motory od firmy E-pohony /https://www.epohony.cz/.  Brána může být samonosná bez kolečka nebo s kolečkem. Když je možné, doporučuji kolečko.

Zde výpočet ceny posuvné brány, soubor xls MS Excell

Pojezd zajišťují kolečka kolečka na ložiskách. Zde video

Stavební přpravenost je základová deska pro instalaci koleček, motoru, přívod 220V a natažené kabely pro instalaci čidel, antény, světla. Brány vyrábíme na základě poptávky

Výpočet průhybu

Možné neatypické struktury povrchu  barvy

hliníkové ploty, posuvné brányhliníkové ploty, posuvné brány

Kontakt: hart@balkony.cz

tel. 602151220

 

Posuvné brány, hliníkové ploty

Hliníkové posuvné brány

Hliníkové posuvné brány

 

 

Fotogalerie:

Ianelli

hliníkové ploty

hliníkové ploty

hliníkové ploty

 hliníkové ploty